Coraz większą popularnością cieszą się również życzenia powrotu do zdrowia – bardzo często wysyłamy wtedy liścik z życzeniami, niektórzy dołączają do niego bukiet kwiatów. Podobny zwyczaj – składania życzeń i obdarowania drobnym prezentem, można spotkać w dużych firmach czy korporacjach – życzenia składane są najczęściej z okazji awansu lub odejścia na emeryturę.O ile dawniej dużą wagę przywiązywano do tego, by składane życzenia były dopasowane do adresata, o tyle w dzisiejszych czasach coraz częściej zamiast wysilić się na oryginalność i szczerość, powtarzamy oklepane formułki, które nie mają nic wspólnego z tym, czego naprawdę życzymy adresatowi naszych życzeń. Najczęstsze życzenia pasujące na każdą okoliczność? „Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności”, ” Szybkiego awansu”, „Mnóstwa pieniędzy, a reszta się ułoży” – takie życzenia z pewnością nie zachwycą – lepiej jest wymyślić coś bardziej kreatywnego, czego nie powiemy każdej osobie. Najpiękniejsze życzenia urodzinowe – wybraliśmy dla Państwa najpiękniejsze życzenia urodzinowe, tak aby zadowolić Państwa. Od teraz te najpiękniejsze życzenia urodzinowe są w jednym miejscu, zatem wybierz odpowiednie życzenia i wyślij je solenizantowi.

Dzień urodzin to z pewnością dla każdego jubilata wyjątkowe święto. Aby zrobić mu przyjemność, warto złożyć mu życzenia urodzinowe, czy to osobiście, czy przez telefon bądź Internet. Czasem jednak nie jest łatwo samodzielnie ułożyć piękne życzenia, trudno zawrzeć w słowach to, co chce się tej ważnej osobie przekazać w tym wyjątkowym dniu. Nasz serwis zawiera wspaniałe życzenia urodzinowe – zabawne, wzruszające lub niezobowiązujące, odpowiednie zarówno dla najbliższych osób, jak i dalszych znajomych.

Krótkie życzenia urodzinowe

Lilia kwitnie, róża opada,
czerwony tulipan swe płatki składa.
A ja, korzystając korzystając tej sposobności
życzę Tobie dużo szczęścia i radości.

 

Zawitał dzionek na niebie
Ach! Jakże ja lubię Ciebie!
Niosę z mej duszy życzliwej
Wianek życzeń dla Ciebie!
Nich Ci jasne słońce świeci,
Żyj szczęśliwie wśród radości
Nich Ci czas, jak strzała leci,
Pełen uciech, pomyślności.

Z bukietem róż nie mogę przyjść
by złożyć Ci życzenia
Lecz w słowach Tych myśli
niech się spełnią Twe marzenia
Dużo sukcesów oraz radości
Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń
moc słodyczy w Dniu urodzin, życzy Ci…

Krótkie Życzenia na urodziny

Każdego roku o tej samej porze
każdy Ci życzy co tylko może
ja korzystając z tej sposobności
życzę Ci szczęścia wiele radości
to tylko o czym marzysz by się spełniło
a to co kochasz by Twoje było.

 

… abyś umiał się cieszyć .
Śmiej się z innymi ludźmi, ale nigdy z nich, Niech sprawia Ci radość
nawet mały, ale udany żart
i nie staraj się wymyślić jeszcze lepszego.

W dniu twoich urodzin gorące życzenia wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia.

 

życzenia urodzinowe sms

 

W dniu swoich urodzin obejrzyj się za siebie, a potem – spójrz w przyszłość. Czy rozpoznajesz przebytą drogę? Czy wiesz, dokąd idziesz? Czy „widzisz” wskazania wewnętrznego kompasu, który wyznacza kierunek Twojego życia?

Z okazji urodzin już pewnie dostałeś życzenia… wszystkiego najlepszego od innych – ja wiec życzę Ci tego samego ale… dwa razy więcej.

 

Takie to szczere, proste życzenia
Ci ofiaruję w dniu Twego urodzenia:
Wiele uśmiechów, a mało żałości,
Długich lat życia w szczęśliwości,
Dobrego zdrowia i pomyślności,
Jak najmniej smutków, dużo radości,
Dużo przygód, morza wrażeń,
Moc słodyczy, nic goryczy
Tego Tobie… życzy!

życzenia na urodziny sms

W dniu Twojego święta najpiękniejsze życzenia, samych radosnych chwil i spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń życzy…

 

W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie pragnę zaofiarować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata, a Ty spośród nich wybierz te, które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście.

 

W dniu Twoich urodzin spełnię życzenia trzy. Będą one malutkie, ale bardzo słodziutkie – tak jak Ty! Złota rybka…

Z okazji urodzin już pewnie dostałeś od innych życzenia… wszystkiego najlepszego – ja więc życzę Ci tego samego ale… 2 razy więcej!

 

Bardzo krótkie życzenia urodzinowe

Kiedy masz urodziny ja to dobrze wiem więc dziś życzenia złożyć Ci chcę. Mnóstwo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości.

 

Z okazji urodzin życzę Ci, by każda łza
W Twoim życiu była łzą szczęścia,
Każde słowo, które wypowiesz, miało kształt serca.

 

Choćby była zimna zima,
choćby lato męczyło upałem,
pozostań taka jak zawsze byłaś,
taka jak Ciebie kiedyś poznałem.
Życzę Ci wszystkiego najpiękniejszego!

 

Proste życzenia urodzinowe

Dzień Urodzin jak dzień każdy jest dla Ciebie bardzo ważny. Jest to bowiem święto Twoje, więc życzenia przyjmij moje: zdrowia, szczęścia, pomyślności i w miłości wzajemności.

Dzień urodzin Twych się zbliża, więc życzenia kreślę Ci, by się wszystko Ci spełniło, o czym marzysz, o czym śnisz.
Byś pogodne miała sny z głębi serca życzę Ci!

Dziś jest Twój ważny dzień, więc niech ziści Ci się sen, w którym, spełniasz swe marzenia, a los piasek w złoto zmienia.

 

Dzisiaj, w urodzin Twoich dniu, ja radości życzę Ci, by dzień ten całkiem innym był od wszystkich innych dni.
Zaś JUTRO niech Ci w darze da spełnienie wszystkich snów, coś śniła w dniach urodzin swych, w marzeniach i bez słów.
A to najważniejsze z życzeń mych: Niechaj Twe przyszłe dni oszczędzą Tobie smutku i łez i szczęście dadzą Ci!

 

 

Urodzinowe życzenia sms

Uśmiechu w każdej sekundzie,
radości w każdej minucie,
przyjaźni i każdej godzinie,
szczęścia każdego dnia,
miłości przez całe życie!!!

 

Niech nikt i nic nie zdoła Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy, które sobie wymarzyłaś.

 

Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech dobry los da Ci zatańczyć wśród najjaśniejszych gwiazd!

 

Niechaj los Tobie sprzyja, niosąc powodzenie, idź przez życie z dobrocią w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz, silna poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia, niech każdy obrót kalejdoskopu życia przynosi Ci radość.

Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne. Realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień – jak fal, które pchają statek do przodu.

Ładne życzenia urodzinowe sms

Pragnę Ci życzyć odrobinę ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości, nadziei na lepsze jutro w ciężkich chwilach, oraz ciszy tak pogodnej i czystej, aby dusza słyszała bicie serca.

Pragnę Ci życzyć z okazji Twojego święta jak najmniej w życiu trosk, przychylności losu, sprzyjających gwiazd, radości z najmniejszych przyjemności, oraz umiejętności dostrzegania w życiu największych wartości!